...

SOOJUSPUMBAD

Soojuspumbad aitavad säästa, kasutades soojuseks maa, põhjavee ja õhu energiat. Soojuspumbad kasutavad soojusenergiat ning suunavad selle tõhusalt kütmiseks ja sooja tarbevee tootmiseks. Samal ajal piisab 100% kasuliku soojuse tootmiseks ligi 25% elektrienergiast. Soojuspumba abil ei ole vaja ühendust korstna, õlimahuti ega gaasivarustusega.

Samuti pole põleti hooldamise, kolde puhastamise ega filtrite vahetamise püsikulusid. Soojuspump aitab loodusvarasid kokku hoida, kasutades piiramatuid maa, põhjavee ja õhu energiaallikaid. Meie tootevalikusse kuuluvad  maa-/vesi- ja õhk-/vesi-tüüpi soojuspumbad.

Maa-vesi-soojuspumbad

Maasoojuspump kasutab tasuta maaenergiat. Lisaks on maasoojuspumpadel väga pikk kasutusiga ega vaja peaaegu üldse hoolust. Maapinna temperatuur on tavaliselt aasta läbi suhteliselt püsiv. Seetõttu on maandatud soojuspumba korral soojuse kasutuse määr väga kõrge. Pakume oma klientidele mitmesuguseid maa-vesi-soojuspumpi, kui soovite kasutada maad oma soojuspumba soojusallikana. Milline maasoojuspump teile sobib, sõltub koha suurusest ja maapinna seisundist. Anname teile professionaalset nõu ja aitame valida õige maasoojuspumba.

Õhk-vesi-soojuspumbad

Välisõhu kasutamine soojusallikana on väga lihtne soojuslahendus. Õhksoojuspump muudab õhuenergia kasulikuks soojuseks, olles samas võimas ja säästlik energiaallikas. Paigalduskulud on madalad ja õhksoojuspump töötab nii tõhusalt, et saate seda mugavalt kasutada 365 päeva aastas. Isegi -25 ° C juures ammutab õhksoojuspump välisõhust rohkem energiat. Pole tähtis, millise soojuspumba valite: kas sise- või välispumba. See jääb tõhusaks ja märkamatuks.

  • Ei vaja hooldust
  • Kindel