1.  E-poes registreerumisel ja ostude sooritamisel salvestab gerold.ee kliendi isikuandmed (ees- ja perekonnanimi, posti- ja e-posti aadressid, kontakttelefon) ning kogu teabe ostude kohta. Kõiki kliendilt tellimisprotsessis saadud andmeid käsitleb www.gerold.ee kliendi isikuandmetena ning neid töödeldakse konfidentsiaalse teabena vastavalt isikuandmete töötlemise seadusele ostude paremaks planeerimiseks ja tarbimisharjumuste analüüsimiseks. www.gerold.ee ei edasta saadud andmeid kolmandatele isikutele, välja arvatud minimaalselt vajalikud andmed kauba kohaletoimetamise korraldamiseks.

  1. Krüpteeritud andmeedastuskanali kasutamine www.gerold.ee ja pankade vahel tagab, et ükski  kõrvaline isik, sealhulgas www.gerold.ee, ei saa juurdepääsu kliendi isiklikele pangaandmetele.
3. Kliendil on õigus vaadata www.gerold.ee käsutuses olevaid andmeid ja nende edasist töötlemist keelata.

Isikuandmete kaitse

Tarnimine

Teeme koostööd kõige usaldusväärsemate kohaletoimetajatega. Valige enda jaoks sobivaim viis! Kauba võib Teile kohale toimetada kuller. Te võite selle ka ise pakiautomaadist välja võtta või kaubale meie poodi järele tulla.

Footer GEROLD

Makseviisid

Meie e-poes saab maksta krediitkaardiga, pangaülekandega või PayPali kaudu.

Footer GEROLD

Abi

Kaupluse üldtingimused
Isiku andmete kaitse
GEROLD CO2 OÜ
reg N 11711098
info@gerold.ee

Gerold © 2021. All rights reserved.

ThemeREX © 2021. All rights reserved.
Terms of Use and Privacy Policy